O výrobci

 

Plantes et Parfums de Provence              

Před třiceti lety, v malé vesničce Mollans-sur-Ouveze, v srdci sladké Provence, vznikla firma, která začala dodávat místním obchůdkům se suvenýry sáčky s levandulí, toaletní vody a další produkty, v jejichž základu byla levandule. Postupně bylo přidáno několik stovek výrobků a desítek vůní. Dnes tedy firma nabízí nejen levandulové květy a toaletní vody či mýdla, ale také pokojové vůně, vonné tyčinky, koupelové soli a pěny, esenciání oleje a pestrou paletu vůní do aromalamp. Dále drobné keramické předměty, některé z nich vonící. A v neposlední řadě v jejich nabídce najdeme olivové oleje, sirupy, vinné octy, ochucené hořčice a další pochoutky. Samozřejmě ne všechny ingredience pocházejí z Francie. Nicméně kvalita je u dodavatelů přísně kontrolována, aby mohla firma nabídnout jen to nejlepší!

Během let firma rostla a expandovala do dalších částí Francie. A svoji distribuci rozšířila nejen po Evropě, ale téměř do celého světa. My, jejich voňavé věcičky, přinášíme Vám…

Tip výrobce!

Pokud si myslíte, že vaše levandulové sáčky již příliš nevoní, trochu je pomačkejte mezi prsty. Uvolní se tím esenciální olej uložený v buňkách levandulového květu. Takto můžete Váš sáček rozvonět ještě několikrát. Vůně vydrží po několik let!

 

KANU
 

je jednou z prvních firem, která začala v Polsku vyrábět přírodní kosmetiku. Od roku 1999 si získala mnoho spokojených zákazníků v 10 zemích Evropy, včetně Německa a Velké Británie. Do České republiky jsou výrobky Kanu dováženy od roku 2008.

Firma klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a použité suroviny, jež jsou čistě přírodní. Nemalá pozornost je též věnována zlepšování výrobních postupů. Z úcty k člověku a k přírodě při výrobě nepoužívá žádné chemické konzervanty ani barviva. Filosofií firmy Kanu je poskytovat svým zákazníkům to nejlepší z přírody a toho dosahuje maximálně šetrnými výrobními postupy. Proto je také mnoho produktů vyráběno ručně. Samozřejmostí je, že netestuje na zvířatech.

Od počátku svého působení na českém trhu se firma těší velké oblibě nejen pro vysokou kvalitu svých výrobků a závazek šetrného nakládání s bohatstvím přírody, ale také pro svoji cenovou dostupnost a atraktivní vzhled.  Věříme, že se i výrobky Kanu stanou vítanými dárky pro Vaše blízké.

 

Alpicare

Od roku 1986 vyvíjí a vyrábí firma Vitalis v Jižním Tyrolsku (Itálie) vysoce kvalitní, certifikovanou přírodní kosmetiku. Výzkumný tým Vitalis Dr. Josefa Franze vyvíjí inovativní přírodní kosmetiku podporující zdraví člověka. Spojují zde starověkou moudrost a znalost léčivých účinků rostlin s nejmodernější technologií. 

Motto společnosti: "Přírodní produkty s inteligencí."